قوانین باشگاه

 

        شرایط امتیاز   شرح
هر 10000 تومان خرید 1          به ازای هر 10000 تومان از هر خرید
تکمیل پروفایل 4          در صورت تکمیل کل موارد پروفایل
تاریخ تولد 5          دریافت در زمان سالروز تولد
تاریخ ازدواج 10          دریافت در زمان سالگرد ازدواج
ورود به سایت 0.5          محدودیت حداکثر 10 بار ورود در 30 روز

 

کاربر محترم، برای عضویت در باشگاه مشتریان تارا، لطفا به موارد ذکر شده توجه بفرمایید.(شماره تلفن امورمشتریان 33681477

1.برای عضویت در باشگاه ابتدا شماره موبایل خود را جهت ثبت خرید و کسب اولین امتیاز ،به صندوق دار بدهید و بعد از انتقال خرید شما به سایت باشگاه ، رمز عبور برای شما پیامک میشود.

2.چنانچه رمز خود را فراموش کردید میتوانید در قسمت ورود به باشگاه لینک فراموشی رمز را کلیک کنید و رمز جدید دریافت نمایید.

3.بعد از ورود به باشگاه در منوی پروفایل، ویرایش مشخصات را کلیک کرده و مشخصات خود را تکمیل کنید.

4.هنگامیکه امتیاز شما به 20 برسد شما میتوانید در منوی پروفایل درخواست چاپ کارت باشگاه را فعال نموده و شعبه ای از تارا را انتخاب کنید (بعلت گستردگی شعب ، لطفا مشتریان شعبه های تارامارکت یکی از شعب تارا را انتخاب نمایند)، در مدت کوتاهی تارا کارت شما چاپ و به شعبه ای که انتخاب کرده اید ، فرستاده می شود و بعد از دریافت تارا کارت ،به جای شماره موبایل ،تاراکارت خود را به صندوق دار تحویل دهید تا بعد از اسکن شدن ،خرید شمابه نام شما ثبت شود.

5.لطفا برای کسب امتیاز بیشتر و ثبت خریدهای خود ، سعی شود هر خانواده با یک شماره موبایل و یک تارا کارت ،عضو باشگاه شده، تا خریدهای شما یکجا ثبت شود،در غیر اینصورت با امورمشتریان تماس گرفته ویک شماره موبایل را اعلام نمایید.

6. فواید تارا کارت: اینکه دیگر احتیاجی نیست شما شماره موبایل خود را به صندوق داربدهید و بعد از اسکن شدن کارت ،اسم و شماره شما در صفحه ظاهر میشود ، در ضمن شما میتوانید بر حسب خرید هفتگی یا ماهیانه ،تارا کارت خود را دریکی از شعب تارا شارژ نمایید و هزینه ی خرید را نیز از تاراکارت خود کسر نمایید. همچنین در مواقعی که فروشگاه تخفیف کلی اعلام کند ، آن تخفیف به صورت اعتبار در کارت شما شارژ میشود.

7.شما می توانید با فرستادن یک عدد 4 رقمی به سامانه 300071463، تاراکارت خود را رمزدار کنید.

8.کارمندان سازمان هایی که کارت اعتباری برای آنها صادر گردیده نیز از طریق همان کارت عضو باشگاه مشتریان هستند و اگر شماره موبایل آنها به تارا کارت انتقال نیافته ، با واحد امور مشتریان تارا تماس حاصل نمایند.

9.افرادی که پیامک تبلیغاتی خود را غیر فعال کرده باشند و قادر به دریافت پیامک های باشگاه مشتریان تارا نمی باشند به منظور رفع این محدودیت و فعالسازی پیامک های تبلیغاتی، مشترکین همراه اول می توانند عدد 2 را به شماره 8999 و مشترکین ایرانسل عدد 1 را به شماره 5005 پیامک نمایند.